Početna » Artikli » SmallRig Compact V-Mount Battery Mounting System (4064B)
Back to products
ZHIYUN LED Svetlo Fiveray V60 Combo
ZHIYUN LED Svetlo Fiveray V60 Combo Originalna cena je bila: 29.500,00 RSD.Trenutna cena je: 25.960,00 RSD. sa PDV-om

SmallRig Compact V-Mount Battery Mounting System (4064B)

14.750,00 RSD sa PDV-om

pozovite i proverite aktuelnu cenu i stanje artikla

EAN: 6941590015132 Šifra proizvoda: 4064B Kategorija:
Opis

Opis

Compact V-Mount Battery

Za brendove:

Sony, Canon, Panasonic

Za modele::

FX3, EOS R7, EOS R10. EOS R6. LUMIX GH6, EOS R5, LUMIX GH5, α7S III, EOS R5C, LUMIX S5 II, FX30, EOS RP, EOS R6 Mark II, LUMIX DC-S1, α7C, LUMIX S5, LUMIX S1H, LUMIX DC-S1R. EOS R, α7 IV, α7R V

SmallRig Compact V-Mount Battery Mounting Sistem

Kompaktno, lagano, praktično, sve-u-jednom rešenje za montažu V-mount baterija. Komplet uključuje V-mount baterijsku ploču, Arca-Sviss ploču za brzo otpuštanje i V-mount ploču. Osnovna ploča se može rastegnuti da stane na kamere bez ogledala/DSLR različitih veličina. Instalacija i podešavanje bez alata čine proces brzim i štedi vreme. Pored bilo kog kaveza sa ugrađenim nosačem tipa Arca, može direktno da podrži kamere i kardane serije DJI RS preko Arca-Sviss ploče za brzo otpuštanje.
Compact V-Mount Battery
Compact V-Mount Battery

Stabilno napajanje

Ugrađene rupe sa navojem od 1/4``-20 i ploča za montažu u obliku slova V pružaju više rešenja za napajanje tako što pričvršćuju adaptersku ploču za baterije Professional Edition (ID:3168), stezaljku za montažu prenosnih baterija BUB2336, itd. Odvojivi Arca - Tipska ploča na dnu omogućava brzo prebacivanje između snimanja iz ruke i snimanja sa stativa i zamenljiva je sa drugim pločama za brzo otpuštanje. Rotirajuća struktura V-Mount ploče baterije omogućava rotaciju za 90° unazad, olakšavajući korišćenje ekrana i usvaja prigušenje kako bi se sprečilo da vaš uređaj padne Sklopivi dizajn V-Mount ploče povećava kompaktnost i prenosivost.Uključena V-Mount zadnja ploča od legure aluminijuma može zameniti plastičnu V-Mount ploču na poleđini drugih V-mount baterija.
Specifikacije

Specifikacije

Proizvođač

SmallRig

Recenzije (0)

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „SmallRig Compact V-Mount Battery Mounting System (4064B)“

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Garancija i Servis

Biti lider na tržištu znači i biti odgovoran
prema svojim kupcima.

Kao profesionalni partner i distributer renomiranih brendova, svojim kupcima nudimo i produžene garancije:

  • Sony – 4 godine garancije*
  • Canon – 4 godine garancije*
  • Sigma – 5 godina garancije
  • Angelbird - 3 godine garancije**

*pozovite za više informacija, kako bi potvrdili da li određeni artikli učestvuju u produženoj garanciji.
**važi samo uz registraciju do 30 dana nakon kupovine 

Garantni rok obezbeđuju
ovlašćeni servisi:

Načini kupovine

Načini kupovine:

INTERNET KUPOVINA

  1. Plaćanje platnom karticom putem e-bankinga

Porudžbinu možete platiti kao fizičko lice putem svog e-bankinga i to platnim karticama koje podržavaju plaćanje preko Interneta.

Mi Vam pošaljemo profakturu sa instrukcijama za plaćanje, a nakon evidentirane uplate sa naše strane mi Vam šaljemo robu AKS kurirskom službom, ili je možete preuzeti lično u radnji. Svaka pošiljka je osigurana kako prilikom pakovanja, tako i ugovorom koji imamo sa AKS kurirskom službom.

  1. Plaćanje pouzećem

Kod plaćanja pouzećem porudžbinu plaćate prilikom isporuke i tada je moguće platiti samo gotovinom kuriru AKS kompanije, tom prilikom dobijate fikslani račun uz robu kao dokaz o kupovini.

  1. Instant plaćanje IPS QR kodom

Plaćanje Vaše porudžbine preko interneta sada možete izvršiti i instant plaćanjem, metodom IPS skeniraj, pomoću QR koda.

Skeniranjem jednokratnog IPS QR koda mBanking aplikacijom Vaše banke, plaćanje se završava na brz, jednostavan i pouzdan način. Platite sigurno i brzo za samo nekoliko sekundi, u okruženju Vaše banke, bez ostavljanja podataka sa kartice i računa.

Mi Vam pošaljemo profakturu sa QR kodom, a nakon evidentirane uplate sa naše strane mi Vam šaljemo robu AKS kurirskom službom, a možete je preuzeti lično u radnji.

 

KUPOVINA U RADNJI

  1. Plaćanje platnom karticom

Prihvatamo sledeće platne kartice:

DINA, MAESTRO, VISA, VISA ELECTRON, MASTER CARD domaćih banaka.

  1. Gotovinsko plaćanje

Plaćanje u gotovini u dinarskoj valuti (RSD).

  1. Plaćanje preko računa za pravna lica

Svoju porudžbinu možete platiti direktnom uplatom na račun naše kompanije, uz obavezno navođenje odgovarajućeg poziva na broj koji se generiše prilikom pravljenja profakture. Plaćanje možete izvršiti standardnom uplatnicom u bilo kojoj pošti ili banci, ili prenosom na račun uz pomoć e banking aplikacije. Neophodno je da Vašu porudžbinu pošaljete sa podacima firme na e-mail office@josipovic.rs i mi ćemo Vam u što kraćem mogućem roku poslati profakturu sta instrukcijama za plaćanje.

Call Centar 011/7129-107

                     011/7129-117

                    011/7129-136