Početna » Artikli » Sigma AF 150-600mm F5-6.3 DG DN OS (Sport) (L-mount)

Sigma AF 150-600mm F5-6.3 DG DN OS (Sport) (L-mount)

168.740,00 RSD sa PDV-om


Kupovinom kod nas dobijate 5 godina garancije (uz online registraciju) u ovlašćenom Sigma servisu.


pozovite i proverite aktuelnu cenu i stanje artikla

Pozovite nas

EAN: 85126747695 Šifra proizvoda: 747969 Kategorije: ,
Opis

Opis

Specifikacija

  • Moćan ultra-telefoto zum
  • Prvi Sports objektiv iz serije namenjen ,,mirrorless" aparatima
  • Beskompromisne optičke performanse kroz ceo opseg zuma
  • Brz i precizan autofokus uz impresivnu funkcionalnost
  • Optički stabilizator (OS)
  • Izuzetna izrada i kvalitet konstrukcije
  • Konstrukcija otporna na prašinu i prskanje
  • Premaz prednjeg elementa otporan na vodu i ulje
  • Japanska preciznost i vrhunska izrada

Sigma AF 150-600mm F5-6.3 DG DN (Sport)

Idealan za fotografisanje divljih životinja, sporta, pejzaža, auto-moto trka i brojnih drugih fotografskih žanrova, Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports objektiv za Leica L-mount nudi performanse i kvalitet slike koji zadovoljavaju profesionalne standarde. Ovaj objektiv pruža visoku oštrinu i vernost prikaza kroz ceo zum opseg i na svim otvorima blende, dok su efekti ghostinga, flare-a i različitih aberacija efikasno kontrolisani.

Ažurirani sistem autofokusa donosi i brzinu i preciznost zahvaljujući AF aktuatoru pokretanom STM motorom i visokopreciznom magnetnom senzoru. Optička stabilizacija slike omogućava do četiri blende kompenzacije uz dva OS režima – za snimanje iz ruke i panoramsko praćenje subjekta.

Novi prekidač za obrtnu silu zuma (Zoom Torque) omogućava korisnicima da biraju otpor zum prstena između: Lock (zaključan za transport), Tight (sprečava spontani pomeraj zuma) i Smooth (za lako i glatko zumiranje). Dodatni kontrole na objektivu uključuju: prekidač za ograničenje fokusa, OS režime, prilagodljivi Custom režim i tri programabilna AFL dugmeta.

Kao deo Sigma Global Vision Sports serije, ovaj objektiv je napravljen za svakodnevnu upotrebu u zahtevnim uslovima. Konstrukcija otporna na prašinu i prskanje štiti od spoljašnjih uticaja, dok vodootporni i ulju nepropusni premaz na prednjem elementu sprečava zadržavanje vlage i otisaka. Kućište je izrađeno od kombinacije aluminijuma i termički stabilnog kompozita (TSC) za optimalnu čvrstinu i manju težinu. Tu je i magnezijumski stativski prsten sa uklonjivim Arca-kompatibilnim stopalom i klik-stopovima na svakih 90°, za pouzdano korišćenje na stativu.

Specifikacije

Specifikacije

Proizvođač

Sigma

Tip

Full Frame (35mm)

Label

Sigma garancija

Recenzije (0)

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sigma AF 150-600mm F5-6.3 DG DN OS (Sport) (L-mount)“

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

O Sigma

Sigma Corporation is a Japanese company, manufacturing cameras, lenses, flashes and other photographic accessories. All Sigma products are produced in the company's own Aizu factory in Bandai, Fukushima, Japan.

Garancija i Servis

Biti lider na tržištu znači i biti odgovoran
prema svojim kupcima.

Kao profesionalni partner i distributer renomiranih brendova, svojim kupcima nudimo i produžene garancije:

  • Sony – 4 godine garancije*
  • Canon – 4 godine garancije*
  • Sigma – 5 godina garancije
  • Angelbird - 3 godine garancije**

*pozovite za više informacija, kako bi potvrdili da li određeni artikli učestvuju u produženoj garanciji.
**važi samo uz registraciju do 30 dana nakon kupovine 

Garantni rok obezbeđuju
ovlašćeni servisi:

Načini kupovine

Načini kupovine:

INTERNET KUPOVINA

  1. Plaćanje platnom karticom putem e-bankinga

Porudžbinu možete platiti kao fizičko lice putem svog e-bankinga i to platnim karticama koje podržavaju plaćanje preko Interneta.

Mi Vam pošaljemo profakturu sa instrukcijama za plaćanje, a nakon evidentirane uplate sa naše strane mi Vam šaljemo robu AKS kurirskom službom, ili je možete preuzeti lično u radnji. Svaka pošiljka je osigurana kako prilikom pakovanja, tako i ugovorom koji imamo sa AKS kurirskom službom.

  1. Plaćanje pouzećem

Kod plaćanja pouzećem porudžbinu plaćate prilikom isporuke i tada je moguće platiti samo gotovinom kuriru AKS kompanije, tom prilikom dobijate fikslani račun uz robu kao dokaz o kupovini.

  1. Instant plaćanje IPS QR kodom

Plaćanje Vaše porudžbine preko interneta sada možete izvršiti i instant plaćanjem, metodom IPS skeniraj, pomoću QR koda.

Skeniranjem jednokratnog IPS QR koda mBanking aplikacijom Vaše banke, plaćanje se završava na brz, jednostavan i pouzdan način. Platite sigurno i brzo za samo nekoliko sekundi, u okruženju Vaše banke, bez ostavljanja podataka sa kartice i računa.

Mi Vam pošaljemo profakturu sa QR kodom, a nakon evidentirane uplate sa naše strane mi Vam šaljemo robu AKS kurirskom službom, a možete je preuzeti lično u radnji.

 

KUPOVINA U RADNJI

  1. Plaćanje platnom karticom

Prihvatamo sledeće platne kartice:

DINA, MAESTRO, VISA, VISA ELECTRON, MASTER CARD domaćih banaka.

  1. Gotovinsko plaćanje

Plaćanje u gotovini u dinarskoj valuti (RSD).

  1. Plaćanje preko računa za pravna lica

Svoju porudžbinu možete platiti direktnom uplatom na račun naše kompanije, uz obavezno navođenje odgovarajućeg poziva na broj koji se generiše prilikom pravljenja profakture. Plaćanje možete izvršiti standardnom uplatnicom u bilo kojoj pošti ili banci, ili prenosom na račun uz pomoć e banking aplikacije. Neophodno je da Vašu porudžbinu pošaljete sa podacima firme na e-mail office@josipovic.rs i mi ćemo Vam u što kraćem mogućem roku poslati profakturu sta instrukcijama za plaćanje.

Call Centar 011/7129-107

                     011/7129-117

                    011/7129-136