Početna » Artikli » EDELKRONE DollyPLUS PRO v1
edelkrone DollyPLUS v1
EDELKRONE DollyPLUS v1 Originalna cena je bila: 162.840,00 RSD.Trenutna cena je: 113.280,00 RSD. sa PDV-om
Back to products
edelkrone standPlus v1
EDELKRONE StandPLUS v1 62.540,00 RSD sa PDV-om

EDELKRONE DollyPLUS PRO v1

192.340,00 RSD sa PDV-om

Motorizovan dolly za mobilizaciju vaše kamere i bilo kog stativa. Pruža prave ili zakrivljene pokrete kamere na ravnim površinama + bežično se povezuje sa edelkrone motorizovanim glavama.

pozovite i proverite aktuelnu cenu i stanje artikla

EAN: 810011810846 Šifra proizvoda: EDJDX Kategorija:
Opis

Opis

Linearna virtuelna staza

DollyPLUS podrazumevano obezbeđuje ravne slajdove. Možete ga koristiti ili za uobičajene pokrete slajdova ili za kadrove ulaza/izlaza. Možete lako da izaberete nekoliko tačaka na pravoj liniji i da DollyPLUS klizi do bilo koje od tih tačaka. Takođe možete staviti DollyPLUS u petlju između bilo koje od dve tačke.

Zakrivljena virtuelna staza (360°)

DollyPLUS će napraviti kružnu putanju oko bilo koje mete koju odaberete. Čarobnjak za jednostavno kreiranje putanje će vam omogućiti da lako kreirate željenu zakrivljenu stazu. Nisu potrebni merni alati. Kasnije možete da izaberete nekoliko tačaka na zakrivljenoj putanji i naterate DollyPLUS da ode do bilo koje od njih za neverovatne snimke paralakse. Takođe možete da ga stavite u „loop“ (ponavljanje) između bilo koje dve tačke za snimke intervjua.

Bežično se povezuje sa edelkrone glavama

Posedovanje motorizovane glave na DollyPLUS otvara vrata neverovatnim pokretima kamere sa 2, 3 ili 4 ose koja se mogu lako programirati i ponavljati. Pomoću ovih kombinacija možete da snimite nikada ranije viđene, neverovatne time-lapse snimke. Uređaji se trenutno uparuju u pozadini dok koriste istu aplikaciju ili kontroler za kontrolu svih uređaja zajedno.

edelkrone DollyPLUS v1
O Edelkrone
Profesionalna foto i video oprema koja vam olakšava snimanje vrhunskih kadrova.
Garancija i Servis

Biti lider na tržištu znači i biti odgovoran
prema svojim kupcima.

Kao profesionalni partner i distributer renomiranih brendova, svojim kupcima nudimo i produžene garancije:

  • Sony – 4 godine garancije*
  • Canon – 4 godine garancije*
  • Sigma – 5 godina garancije
  • Angelbird - 3 godine garancije**

*pozovite za više informacija, kako bi potvrdili da li određeni artikli učestvuju u produženoj garanciji.
**važi samo uz registraciju do 30 dana nakon kupovine 

Garantni rok obezbeđuju
ovlašćeni servisi:

Načini kupovine

Načini kupovine:

INTERNET KUPOVINA

  1. Plaćanje platnom karticom putem e-bankinga

Porudžbinu možete platiti kao fizičko lice putem svog e-bankinga i to platnim karticama koje podržavaju plaćanje preko Interneta.

Mi Vam pošaljemo profakturu sa instrukcijama za plaćanje, a nakon evidentirane uplate sa naše strane mi Vam šaljemo robu AKS kurirskom službom, ili je možete preuzeti lično u radnji. Svaka pošiljka je osigurana kako prilikom pakovanja, tako i ugovorom koji imamo sa AKS kurirskom službom.

  1. Plaćanje pouzećem

Kod plaćanja pouzećem porudžbinu plaćate prilikom isporuke i tada je moguće platiti samo gotovinom kuriru AKS kompanije, tom prilikom dobijate fikslani račun uz robu kao dokaz o kupovini.

  1. Instant plaćanje IPS QR kodom

Plaćanje Vaše porudžbine preko interneta sada možete izvršiti i instant plaćanjem, metodom IPS skeniraj, pomoću QR koda.

Skeniranjem jednokratnog IPS QR koda mBanking aplikacijom Vaše banke, plaćanje se završava na brz, jednostavan i pouzdan način. Platite sigurno i brzo za samo nekoliko sekundi, u okruženju Vaše banke, bez ostavljanja podataka sa kartice i računa.

Mi Vam pošaljemo profakturu sa QR kodom, a nakon evidentirane uplate sa naše strane mi Vam šaljemo robu AKS kurirskom službom, a možete je preuzeti lično u radnji.

 

KUPOVINA U RADNJI

  1. Plaćanje platnom karticom

Prihvatamo sledeće platne kartice:

DINA, MAESTRO, VISA, VISA ELECTRON, MASTER CARD domaćih banaka.

  1. Gotovinsko plaćanje

Plaćanje u gotovini u dinarskoj valuti (RSD).

  1. Plaćanje preko računa za pravna lica

Svoju porudžbinu možete platiti direktnom uplatom na račun naše kompanije, uz obavezno navođenje odgovarajućeg poziva na broj koji se generiše prilikom pravljenja profakture. Plaćanje možete izvršiti standardnom uplatnicom u bilo kojoj pošti ili banci, ili prenosom na račun uz pomoć e banking aplikacije. Neophodno je da Vašu porudžbinu pošaljete sa podacima firme na e-mail office@josipovic.rs i mi ćemo Vam u što kraćem mogućem roku poslati profakturu sta instrukcijama za plaćanje.

Call Centar 011/7129-107

                     011/7129-117

                    011/7129-136